Predajná- Viessmann pohár- II kolo

22.06.2013 18:49

A je to tu II. kolo a doma. V sobotu rýchlostné preteky a moja prvá letná prehra. Skončila som až na 2. mieste lebo mi nevyšla strelba minula som 3 terče, kým súperka len 1. Stiahla som stratu bežecky, ale zaostala som o 3. sekundy. Mamka vďaka intenzívnejšiemu tréningu skončila na skvelom 2. mieste. V nedeľu boli stíhacie preteky a tu som skvele zastrieľala a náskokom vyše minúty som obsadila 1. miesto. Mamka zopakovala zo soboty 2. miesto. Som stále vedúcou pretekárkou Viessmann pohára s veľkým náskokom pred súperkami. Ďalšie preteky sú až v septembri a tak sa chystám štartovať na nejakých hladkých behoch, lebo vyhrávať sa mi zapáčilo.